Blockchain Alliance Warsaw

18 Grudnia 2018, 10:00-18:00 (Wtorek)

Zobacz na mapie

Inicjatywa Blockchain Alliance & Acceleration Hub

Blockchain Alliance promuje ideę edukacji, badań i dobrych praktyk zastosowania technologii blockchain. Rozwijamy się w kierunku Acceleration Hub technologii blockchain. Budujemy system edukacji, akceleracji i inwestycji w startup-y blockchain we własnym zakresie i z partnerami. Do naszej społeczności należą liderzy branży blockchain reprezentujący najlepsze praktyki przedsiębiorstw w Polsce i na świecie.

Zapraszamy na spotkanie Blockchain Alliance Warsaw 18 grudnia 2018 w Warszawie w godzinach 10:00 - 18:00. Blockchain Alliance współpracuje z przedsiębiorcami, inwestorami, środowiskami akademickimi i early adopterami nowych technologii.

Wspólnie skupiamy się na połączeniu całej różnorodności dyscyplin, w których można zastosować technologię blockchain, rozproszone rejestry baz danych DLT i waluty cyfrowe.

Podczas kolejnego spotkania Blockchain Alliance Warsaw będą mieli Państwo okazję zobaczyć prezentacje wybitnych postaci z branży blockchain w Polsce. Swoje prelekcje wygłoszą m. in.: przedsiębiorcy, programiści, naukowcy, praktycy, przedstawiciele korporacji, startupowcy, oraz byli przedstawiciele administracji publicznej.

Spotkanie odbędzie w Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie,

ul. Stokłosy 3, 02-787 Warszawa [ Metro Stokłosy ]

Liczba miejsc jest ograniczona. Zakupionych biletów nie zwracamy. Można przekazać je osobie trzeciej wcześniej uprzedzając organizatora pisząc na hello@blockalliance.io

Po zakończeniu spotkania wszystkich entuzjastów technologii blockchain zapraszamy na networking z prelegentami i Coctail Party [ opcja Blockchain Adopter ]

Płatność możliwa jest również w BTC [ InPay ]. Uzyskaj RABAT przy zamówieniu

  • 3 - 4 bilety, kod obniżający cenę o 7% skopiuj [ 3bilety ]
  • 5 i więcej biletów, kod obniżający cenę o 10% skopiuj [ 5biletów ]